Kariéra

Jsme česká promotérská společnost Beatworx. Vytváříme zážitky pro hudební fanoušky, vybudovali jsme Let it Roll, největší drum & bassový festival na světě a pracujeme na akcích Imagination, Audio Zoo, Devastator. Pro naše festivaly jsme začali vytvářet úspěšný a inovativní festivalový merchandise.

Neustále hledáme nové tváře, které s námi nafotí nové kolekce.
Chceš se přidat? Vyplň náš krátký formulář a my si tě zařadíme do naší databáze.
→ https://forms.gle/gGnMgYP64mXifyM36

PRACOVNÍ POZICE – MERCHANDISER

( Praha, ¾ time job, Freelance )

 O TVOJÍ ROLI

Tvá úloha bude spočívat v komplexní péči a odpovědnosti za náš merchandise od začátku do konce. Budeš plnit jasné a měřitelné prodejní cíle, tvořit finanční plány včetně cenotvorby a vyúčtování, komunikovat s grafiky a projektovými manažery nad podobou aktuální kolekce. Tvou náplní bude i výběr vhodného sortimentu, komunikace s naším dodavatelem a zadávání merchandise do výroby. Spolu s grafikem/webmasterem budeš pracovat na našem e-shopu a odesílat objednávky. Součástí je také kompletní zajištění prodeje na akci včetně personálu a jeho řízení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komplexní péče a odpovědnost za merchandise našich značek
  • Plnění stanovených prodejních strategií a cílů
  • Tvorba finančních plánů včetně cenotvorby a vyúčtování
  • Komunikace s grafiky a projektovými manažery
  • Výběr sortimentu, komunikace s dodavatelem a následná koordinace výroby
  • Práce s eshopem – vizuální podoba, funkčnost, focení a zadávání produktů
  • Odbavování objednávek včetně balení a odesílání
  • Kompletní zajištění prodeje na akci vč. personálu a jeho řízení

POŽADUJEME

  • Pozitivní vztah k hudbě a kultuře
  • Zkušenosti s prodejem, tvorbou strategií, finančními plány a vedení týmu
  • Orientaci na výsledek
  • Vysoké pracovní nasazení, loajální přístup a samostatnost
  • Kreativní a inovativní myšlení
  • Schopnost objektivně a racionálně dělat rozhodnutí v krátkém časovém úseku.
  • Poctivost, pevnost názorů, důvěra kolegů, schopnost dát zájmy společnosti před svoje
  • Schopnost komunikovat v angličtině (znalost dalších cizích jazyků výhodou)
  • Řidičský průkaz a vlastní auto je výhodou

NABÍZÍME

  • Perspektivní práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • Částečná práce z domova v kombinaci s působením v kanceláři na Praze 3
  • Volná pracovní doba
  • Firemní benefity a vzdělání
  • Práci v přátelském kolektivu a se zkušenými kolegy
  • Možnost realizovat a rozvíjet vlastní nápady
  • Podporu a mentoring

V případě zájmu zasílejte svá CV a motivační dopis “Proč právě já ?” na info@beatworx.cz (je nutné poslat oba dokumenty) do 21.2.2021. Po tomto datu všem odpovíme a případně pošleme více informací.

Budeme se těšit! 🙂

Shopping Cart